0506614594 

אודי גולדשטיין 
טיפול בפסיכודרמה
  


הבלוג
מפגשים מהסוג השלישי מפגיש בין שירים מוכרים להגיגים פסיכולוגיים, בין טיפול למשחק ויצירתיות, בין מה שקורה בפנים למה שקורה בחוץ, בין דמיון למציאות בין האדם המבוגר והילד הקטן שנמצא בתוכנו.


האחר

תן לפה לדבר,

שהלשון תשחרר

עם הפנים לאחר ששכחת.

עם הפנים אל האחר גלה את עצמך


נעים מאד קוראים לי דן, אני בן אדם מאד חברותי, כשיש סביבי אנשים אני פשוט פורח. מאז שאני מכיר את עצמי נמשכתי לאנשים והם נמשכו אליי, וזה תמיד נתן לי הרגשה של חיים, ושיש לי מה לתת ואני מאד אוהב לתת.


נעים מאד קוראים לי דן, אני מרגיש מאד חסר בטחון בסביבה של אנשים. בגדול אני מעדיף לבלות מקסימום עם החבר או שניים הקרובים אליי. אמנם הרבה אנשים בקשר איתי, אבל זה נראה לי סתמי הרבה פעמים, ופה ושם אני ממש מתוסכל כי אני מרגיש שמנצלים את זה שאני לא יכול להגיד לא.


נעים מאד קוראים לי דן. אין לי מושג מה אני הולך לעשות בחיים האלה, לא נראה שיש משהו שאני בעל ערך או שאני טוב בו. תמיד חשבתי שתהיה לי איזה עבודה משמעותית שתמלא אותי, אבל אני הולך ומתרחק מהחשבה הזאת.


נעים מאד קוראים לי דן, מאד חשוב לי לעשות משהו בעל משמעות בחיים ושזה יבוא לידי ביטוי גם בעבודה. אני יודע שיש לי המון מה לתת בעולם, אז אין סיכוי שאני אוותר עד שאני אמצא את הדבר הזה שימלא אותי ביומיום.

#לכל אחד מאתנו יש וריאציות רבות של עצמו, או בשפת הפסיכודרמה תפקידים. לפעמים יש נטייה להיות רק בתפקיד אחד ואז נוצר מצב של חוסר איזון. כשמתבוננים לרגע מבחוץ על התפקידים האלה, מבינים שיש הרבה מה ללמוד מהם, שכל אחד מהם הוא ממש בעדנו, ושהעובדה שהם כולם ביחד מרכיבים את מי שאנחנו, מרחיבה את אפשרויות החשיבה והפעולה שלנו, ובכך גורמת לשלם להיות גדול מסך החלקים.

פוסטים נוספים בבלוג "מפגשים מהסוג השלישי"

צור קשר לתאום פגישת ייעוץ והכרות טואול - בניית אתרים באינטרנט